20 YAŞ ALTI LİSANSLI SPORCULARIN BELİRLİ SAATLERDE SOKAĞA ÇIKMA VE SEYAHAT KISITLAMALARI MUAFİYETİNE İLİŞKİN DUYURU

  20 YAŞ ALTI LİSANSLI SPORCULARIN BELİRLİ SAATLERDE SOKAĞA ÇIKMA VE SEYAHAT KISITLAMALARI MUAFİYETİNE İLİŞKİN DUYURU

  Haberi Oku

  2021 YILI BÜTÇESİ TBMM PLAN VE BÜTÇE KOMİSYONU’NDA

  Gençlik ve Spor Bakanlığı ile bağlı kurumların 2021 yılı bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’nda kabul edildi.

  Haberi Oku

  "PANDEMİ SÜRECİNE RAĞMEN HEDEFLERİMİZİN PEK ÇOĞUNU BAŞARIYLA GERÇEKLEŞTİRDİK"

  TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’nda, Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın 2021 yılı bütçesinin sunumunu yapan Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, yakın zamanda 2 bin yeni antrenör alınacağının müjdesini verdi.

  Haberi Oku

  GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’ÜN VEFATININ 82. YIL DÖNÜMÜ MESAJI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü ebediyete irtihalinin 82. yılı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

  Haberi Oku

  Avrupa üçüncüsü olan milli judocumuz Özlem Yıldız İlimizde Coşkuyla Karşılandı

  Avrupa üçüncüsü olan milli judocumuz Özlem Yıldız İlimizde Coşkuyla Karşılandı.

  Haberi Oku

  CUMHURİYET BAYRAMI SPOR ŞENLİKLERİ SON BULDU.

  29 Ekim Cumhuriyet Kutlamaları kapsamında, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüzün düzenlediği spor şenlikleri ve Cumhuriyet Bayramı yürüyüşüyle son buldu.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU'NDAN 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 97. Yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

  Haberi Oku

  29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Spor Etkinlikleri Başladı.

  Iğdır Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenecek olan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı yıldönümünde kutlama etkinlikleri çerçevesinde çeşitli branşlarda spor etkinlikleri başladı.

  Haberi Oku

  Kulaçlar Amatör Spor Haftası İçin Atıldı

  Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu tarafından ortaklaşa düzenlenen "Amatör Spor Haftası" Iğdır 'da tüm hızıyla devam ediyor.

  Haberi Oku

  Kulaçlar Amatör Spor Haftası İçin Atılacak

  Iğdır Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Yüzme İl Temsilciliği faaliyet programında yer alan Amatör Spor Haftası Yüzme Yarışları 10.10.2020 tarihinde (cumartesi) saat 11:00 da Iğdır Yarı Olimpik Yüzme Havuzunda Gerçekleşecektir. Yarışmaya bütün halkımız davetlidir.

  Haberi Oku

  AVRUPA SPOR HAFTASI BAŞLADI

  23-30 Eylül “#AvrupaSporHaftası” etkinlikleri kapsamında, Valimiz Sayın Hüseyin Engin SARIİBRAHİM, İl Müdürümüz Sayın Gökhan YAVAŞER, Gençlik ve Spor Şube Müdürleri ve beraberindeki heyet ile birlikte düzenlenen açılış gösterilerine katıldılar. Hepimizin bildiği gibi sporun, hareketliliğin, sağlılğın, zindeliğin, yaşanabilir bir dünya için çevrenin ve bununla birlikte bu bilincin egemen kılınması apayrı bir önemdir. #BeActive

  Haberi Oku

  Iğdır’da 30 Ağustos Zafer Bayramı Turnuvaları Son Buldu

  Iğdır'da 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle Atletizm , Voleybol , Bocce ,Engeli Sporcular Bocce ve Atletizm ,Masa Tenisi ,Tenis ,Sokak Basketbolu,Badminton spor branşlarında turnuvalar düzenlendi. Gençlik ve Spor tesislerinde gerçekleştirilen müsabakalarda sporcular, korona virüs tedbirleri kapsamında alınan tedbirlere uygun spor alanlara giriş yapıldı. Dereceye giren sporculara madalyaları Iğdır Gençlik ve Spor İl Müdürü Sayın Gökhan Yavaşer taktim etti.

  Haberi Oku

  Iğdır Millet Vekilimiz İl Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti

  Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Yaşar KARADAĞ ve beraberindeki heyet İl Müdürlüğümüzü ziyaret etti. Gençlik ve Spor İl Müdürü Gökhan Yavaşer'in odasında gerçekleşen toplantıya, şube müdürleri katıldı.

  Haberi Oku

  ŞAMPİYONAYA YOLCULUK BAŞLADI.

  Gençlik ve Spor İl Müdürümüz sayın Gökhan YAVAŞER Tenisli sporcularımızı Tenis Kulüpleri Tenis Ligi şampiyonasına başarı dilekleriyle uğurladı.

  Haberi Oku

  GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPORCULARI ANTRENMANLARA BAŞLADI

  3 aydır müsabaka ve antrenmanlardan uzak duran sporcularımız bütün önlemleri alarak antrenmanlara başlandı. Iğdır Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Sayın Gökhan Yavaşer’in yaptığı açıklamada “Yeni normalleşme süreciyle beraber Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından, açılacak spor branşları ile spor tesisleri ve gençlik merkezlerinde uygulanacak önlemlere uyuyarak bütün imkanlarımızla sporcularımızın yanındayız . Iğdır da Aktif olan spor branşlarda başarı düzeyini yükseltmek ve tesis sayımızı artırmak için çalışacağız .Sporcularımıza antrenörlerimize şimdiden teşekkür eder başarılar dilerim” dedi.

  Haberi Oku

  19 MAYIS KUTLANDI

  İlimizde 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı programları çerçevesinde yeni tip korona virüs tedbirleri kapsamında çelenk sunma töreni düzenlendi. Çelenk sunma törenine Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Gökhan YAVAŞER ve Kurum personelleri katıldı.Yine tedbirler kapsamında programa vatandaşların katılımına izin verilmezken tören Atatürk Anıtı’na çelenk sunulması,saygı duruşu ve ardından İstiklal Marşı’nın okunmasıyla program sona erdi

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER